Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

5. 5. 2023 Pardubice » Mistrovství světa v pánském strip***u 2023 s Leošem Marešem

5 května, 2023 @ 8:00 pm 11:00 pm

MS striptyz 1300x688

Vstupenky již od 1100 Kč!


Mistrovství světa v pánské taneční show pro ženy a Leoš Mareš v Pardubicích

Po roční přestávce se tentokrát otevřou brány pardubické Enteria Areny a vpustí vás do světa jedinečné formy zábavy určené ženám všech věkových skupin. Po přechozích zkušenostech a vzhledem k tomu, že ročník 2023 bude ze všech ročníků ten nejnadupanější, doporučujeme návštěvnicím si tentokrát vzít na převlečení alespoň kalhotky dvoje.

Čeká vás tříhodinový program plný dechberoucích exhibicí nejlepších tanečníků pečlivě vybraných ze všech koutů světa a celá řada nečekaných překvapení.

Soutěžící se budou svými smyslnými choreografiemi nápaditě ucházet o vaší přízeň, protože o konečném vítězi letos rozhodnete právě vy. Můžete tedy očekávat, že všichni udělají téměř cokoliv, jen aby si vás přetáhli na svoji stranu…

Po celý večer vás bude v roli moderátora, později i DJ na afterparty, bavit Leoš Mareš a také nejúspěšnější česká taneční formace California Dreams, která si pro Vás v obměněné sestavě připravila spoustu nových, originálních vystoupení.

SuperStar moderátor Leoš Mareš | Enteria Arena Pardubice

Moderátorem večera bude u všech prodejců kožichů známý a u žen všech generací oblíbený Leoš Mareš, který svým šarmem a jedinečným vtipem rozbouří zaplněnou Enteria Arenu více než finální hvizd rozhodčího po vítězné extraligové sezóně.

Afterparty | DJ Leoš Mareš z Ranní show rádia Evropa 2

Ve 23:30 se otevře vstup i pro veřejnost a váš Leoš roztočí svá hvězdná kola se svou diskotékou. Hrát vám bude hity tutový.

Program

  • 18:00 – otevření vstupu
  • 20:00 – moderátor Leoš Mareš startuje show
  • 21:30 – přestávka, soutěže o ceny, zábavní program
  • 23:00 – vyhlášení vítězů, focení s účinkujícími
  • 23:30 – afterparty s DJem Leošem Marešem a otevření vstupu pro veřejnost

Enteria Arena plán a sektory

Pomoc s výběrem vstupenek | telefonní číslo

Volejte +420 777 762 764. Náš vypracovaný sličný asistent s tělem Tarzana vám rád poradí.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets“ will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available