Spolupráce

Publikování vašich událostí

Cena a popis

Zdarma – Můžeme buď automaticky importovat vaše facebookové akce, nebo vám zřídíme účet, kde je můžete přidávat přímo. V obou případech budou zveřejněny až po ověření, že splňují naše podmínky pro zveřejnění události.

Podmínky

Událost musí být obsahově určená výhradně, nebo z velké většiny, pro ženy; text a obsah určený ke zveřejnění (foto, video, název … ) nesmí obsahovat sexuálně explicitní obsah, vulgarismy, nenávistný obsah a porušovat zákony platné na území ČR; Cena akce musí odpovídat nejnižší ceně, za kterou lze reálně pořídit vstup, pokud není akce zdarma; Musí být uveden organizátor a spojení na něj; Obrazový materiál nesmí obsahovat odkazy, text a výzvy k akci, či jiný obrazový materiál nesouvisející s událostí a organizátorem.

Text pro zveřejnění a jeho části nesmí být psány velkým písmem, pokud se nejedná například o zkratku atp., a měl by obsahovat pouze popis události. V textu jsou povoleny jen odkazy směřující na relevantní obsah k akci.

Tento seznam může být libovolně pozměněn a je závazný i retrospektivně. Všechny akce, které ho budou porušovat mohou být modifikovány, nebo odstraněny bez souhlasu a vědomí pořadatele. LadiesNight.cz si vyhrazuje právo nezveřejnit libovolné akce na základě vlastního uvážení, bez sdělení důvodu.

Topování událostí na hlavní straně

Cena a popis

Hlavní slider

100 Kč / den – vaše událost se objeví jako jedna z maximálně 4 topovaných událostí na hlavní straně. Události jsou řazeny podle data uskutečnění ( nejbližší se vypisuje jako první, další jsou řazeny směrem doprava). Při objednávce nad 30 dnů sleva 10 % a publikace na naší FB zdarma; 50 dnů a více sleva 20% + FB.

500 Kč / den – vaše událost se objeví v Hlavním slideru jako jediná. Tuto možnost lze objednat jen v termínech, ve kterých není zaplacena jiná reklama a maximálně na 10 dnů. Informování o akci na FB zdarma.

Hlavní událost

50 Kč / den –  vaše událost je na sjednané období zobrazena jako jediná pod pruhem s nadcházejícími událostmi. Maximální období na které je možné tuto pozici objednat je 30 dnů.

Podmínky

Události určené pro Horní slider musí obsahovat grafiku vhodnou pro zobrazení na desktopové verzi webu. Ideální poměr je 3,2 : 1 a minimální rozlišení na šířku je 1200px. Možné je zvolit i jednobarevné pozadí.

Pozice v reklamním pruhu se může měnit v závislosti na ostatních propagovaných akcí.

Logo sponzora

Cena a popis

300 Kč / měsíc, nebo 3 000 Kč / rok – vaše logo se zobrazí v dolní části hlavní stránky a v patičce webu s libovolným odkazem. Dobrý SEO efekt a zvětšení povědomí o značce, nebo vašem podniku.

Podmínky

Je třeba dodat logo a odkaz. Výsledná velikost zobrazeného loga bude adekvátní ostatním logům, v běžně viditelné a čitelné velikosti.

Vytvoření profilu organizátora

Cena a popis

500 Kč / jednorázově – přidání profilu organizátora do naší databáze a napojení všech akcí, které pořádá. Má významný SEO efekt, jelikož je zmíněn a prolinkován u všech akcí.

Pro tuto operaci je třeba dodat:

  • Jméno firmy
  • Adresu
  • Kontaktní email
  • Telefonní kontakt
  • Logo + jiné obrazové zdroje (volitelné)
  • Web (libovolný počet, volitelné)

Další jednorázové úpravy jsou zpoplatněny částkou 100 Kč za libovolnou modifikaci.

Podmínky

Organizátor musí být existující podnikatelský subjekt s oprávněním podnikat v ČR, nebo EU. Uvedené informace mohou být kdykoliv ověřeny a v případě zjištění nesrovnalosti může být organizátor dočasně / permanentně vyřazen ze seznamu, dokud nesjedná nápravu. Textový obsah musí obsahovat výhradně popis organizátora a jeho činností a nesmí obsahovat další odkazy, pokud nemají ryze informační povahu o podstatě podnikatelské činnosti (např. výpis z databáze ARES, atp.). Obrazový materiál nesmí obsahovat odkazy, či jiný obrazový materiál nesouvisející s pořadatelem.

Propagace na FB

Cena a popis

500 Kč / jednorázově – jednorázové přidání vaší akce na náš Facebook v předem stanovený čas a s libovolným textem.

Zdarma – viz výše, při splnění některé z podmínek při topování akcí na hlavní stránce.

Podmínky

Viz předchozí formy propagace

Profil striptéra

Cena a popis

200 Kč / měsíc, nebo 2000 Kč / rok – Profil s vlastními fotkami, kontaktními informace, webem a vlastním popisem uveřejníme v sekci, kam směřují všechny návštěvnice webu, které hledají soukromá vystoupení.

Další formy spolupráce, například přeposílání objednávek přímo z našeho webu je možné po domluvě.

Podmínky

Fotky nesmí obsahovat další text, ani obsah přípustný jen nad 18 let (sexuálně explicitní obsah). Povoleno je logo, případně odkaz na web totožný s uvedeným webem profilu. Popis v profilu musí být v souladu s právními předpisy ČR a též nesmí obsahovat odkazy na jiné weby než přímo související s profilem. Používání kapitálek a jiných zvýrazňovacích metod bude před zveřejněním odstraněno.

Ostatní spolupráce

Reklamní bannery

Standardně nepodporovány, ale v případě zájmu nám napište na info@ladiesnight.cz

Prodej zboží

Máte sortiment, který nám chcete nabídnout? Pište na eshop@ladiesnight.cz