Načítám Akce

« Všechny Akce

MS pánský striptýz Enteria arena Pardubice.

Pardubice 10.2. 2023 MS V PÁNSKÉM STRIPTÝZU

MS pánský striptýz Pardubice. Nejlepší striptéři planety se poprvé utkají o titul mistra světa v Pardubicích. Datum 10.2.2023 si pečlivě zapište do svých kalendářů a naplánujte si s kamarádkami dámskou jízdu, jakou Pardubice ještě nezažily.

3 hodinová mega show Pardubice striptéři z celého světa

Se odehraje ve velké Enteria aréně se vám představí pouze top striptéři z mnoha zemí světa. Muži vašich snů budou přímo před vámi tančit a svou vytříbenou technikou odhazovat rozmanité kostýmy, rozvášní vás postavami římských bohů a uspokojí i ty nejskrytější touhy všech přítomných dam.

pansky tanec

  

MS pánský striptýz Pardubice moderuje Leoš Mareš

Ke skvělé akci patří i skvělý moderátor a my jsme pro vás vybrali toho nejlepšího, večerem vás totiž bude provázet mistr svého oboru, vždy vtipný a pohotový Leoš Mareš.

Čeká na vás i bohatý doplňkový program, jehož vrcholem bude vystoupení nejznámější české striptýzové skupiny California Dreams. Na připravených barech bude dostatek skvělého občerstvení, protože řádně se odvázat je na této ladies night přímo povinností. Nenechte si ujít příležitost a zakupte si včas své vstupenky v předprodeji, protože ta nejlepší místa mizí opravdu rychle.


Podrobný program zasedací pořádek a vše potřebné již brzy sledujte náš FB

Přihlaš se k předprodeji

MS V PÁNSKÉM STRIPTÝZU

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK -20%

Chci informace až bude spuštěn předprodej vstupenek