Dámská rozlučka od Ladies Night sdružuje nejkvalitnější striptéry, kteří jsou profesionálně vyškoleni a mají vášeň pro zábavu žen. Tvrdě makají na svých postavách a choreografiích. Pokud je pro vás důležitá vaše dámská jízda, narozeninová oslava nebo cokoli jiného, ​​co slavíte, najměte si jednoho z našich profesionálně vyškolených striptérů a zažijete akci, na kterou nezapomenete.

Dámská rozlučka
Zažijte den, na jaký nezapomenete.

Dámská rozlučka se svobodou

Zažijte nezapomenutelnou dámskou jízdu podle svých představ. Chcete dokonalou rozlučku se svobodou pro svoji nejlepší kamarádku? Jde vám z plánování hlava kolem? Nechte to na nás. Jednoduše zvolte služby a o zbytek se postaráme my.

Proč rozlučku se svobodou od LadiesNight?

Nově v nabídce

Dámská párty na Vltavě v luxusní jachtě s profi striptérem více zde

Nabízíme jen ověřené služby špičkové kvality, kde si užijete skvělou zábavu, budete obletované jako královny a to vše v bezpečném a prověřeném prostředí.

Vystoupení profi striptéra

Představte si následující scénář.

Při jízdě limuzínou najednou skřípou brzdy a dveře se otevírají. V nich stojí policista s baterkou a velmi tmavými brýlemi. U pasu má pouta a budoucí nevěsta je vyzvána k prokázání své nevinnosti.

Spolupracujeme jen s profesionály s dlouholetou praxí a špičkovým hodnocením. Naprostá spokojenost a zábavná forma je zaručena. Forma a odvážnost vystoupení může být vždy upřesněna přímo s vystupujícím, na kterého dostanete přímý kontakt předem.

Detaily

  • Cena: od 3500 Kč
  • Doba show: 10-15m
  • Místo vystoupení: limuzína / vlastní
  • Kostým: Na přání

Vyberte si profesionála pro svou dámskou jízdu

Party jízda limuzínou po Praze

Zažijete luxusní vyhlídkovou jízdu po Praze v limuzíně snů, o které se nesní ani leckterým českým hvězdám show businessu. Prostorný interiér připomíná spíše palác, na palubě hraje hudba na přání a šampaňské teče proudem.

Trasu rádi naplánujeme za vás. Řidič vyhlídkové trasy zná a upraví trasu dle vašich potřeb. Můžete si vybrat místo nástupu a výstupu. K dispozici je jak limuzína Hummer H2 v bílé a černé barvě, tak limuzína Ford Excursion. Ve vozech je možné nakoupit drinky dle momentální nabídky, platba pouze v hotovosti. Je zakázána konzumace vlastních nápojů a potravin.

Detaily

  • Cena: 3500 Kč / Lincoln kapacita 8 míst
  • Cena: 6000 Kč / Hummer kapacita 15 míst
  • Doba jízdy: 1 h
  • Nástup a výstup: Dle dalších služeb
  • Nápoje: Podle ceníku poskytovatele

Poptávka dámské jízdy

Po vyplnění a odeslání zjistíme dostupnost vybraných služeb pro daný termín a budeme vás zpětně kontaktovat s přesnou cenovou nabídkou.

Služby jsou rezervovány až po zaplacení plné částky za akci. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. V případě neuskutečnění části programu ze strany poskytovatele/ů je vrácena poměrná část peněz zpět klientovi. V případě zrušení ze strany klienta po 48h od zaplacení se peníze nevrací.

Hummer až pro 15 osob včetně vystupujícího. Lincoln až pro 8 osob včetně vystupujícího
Pokud necháte plán cesty na nás, zohledníme vybrané služby a vaše další přání
V případě volby „jiné“ prosíme o sdělení více informací do závěrečné poznámky
Sdělte nám prosím další představy a informace, které máme vzít v potaz. Například co chcete pít, časová omezení, s čím můžeme pomoct, atp.

NEVĚSTY NA ROZLUČCE

Názory