Máte na starosti uspořádání pořádné dámské rozlučky se svobodou, nebo narozeninové párty pro své kamarádky? Jde Vám už ze všeho toho zařizování hlava kolem? Pak jste tu správně!

Na LadiesNight.cz najdete vše pro pořádnou dámskou jízdu na jednom místě. Hoďte si tedy nožky na stůl a všechny starosti nechte na nás! 😊

Je libo vyhlídkovou plavbu lodí po Vltavě, jízdu party limuzínou, nebo třeba jen soukromý tanec od některého z našich urostlých tanečníků? Stačí si jen vybrat a zkombinovat si naše služby dle vlastních potřeb!

Ladiesnight.cz sdružuje jen ty nejlepší stri**éry, kteří jsou profesionálně vyškoleni a mají vášeň pro zábavu žen. Tvrdě makají na svých postavách a choreografiích. Pokud je pro vás vaše rozlučka se svobodou, dámská jízda, nebo jiná oslava opravdu důležitá, svěřte se do našich rukou a zažijete akci, na kterou nezapomenete.

Dámská luxusní party v limuzíně

Vždycky jste snila o tom, jaký je to asi pocit přijet na party jako Hollywoodská hvězda? S námi už o tom nemusíte jen snít. Stačí nám sdělit odkud kam a o zbytek se postaráme 😊 Luxusní vozy, řidiči znalí těch nejlepších vyhlídkových tras, láhev sektu.. a co takhle přibrat do party ještě nemravného policistu, který vás potrestá za překročení rychlosti jízdy?

1) Limuzína Hummer

S kapacitou 16 osob si tak můžete užít stylový odvoz i ve větších skupinách. Kožený interiér, spoustu světelných efektů a silný audio systém. Zažijte náš Hummer na vlastní kůži!

  • Cena: 6000 Kč / h
  • Kapacita: až 15 osob
  • Občerstvení: dle nabídky, platba možná hotově i kartou

2) Limuzína Linclon TC 120

Menší z našich limuzín poskytne dostatek prostoru pro až 8 osob. Luxusní interiér, vyhlídková trasa a možnost občerstvení ve voze je samozřejmostí.

  • Cena: 3900 Kč / 1 h
  • Kapacita: až 8 osob
  • Občerstvení: sekt + další dle momentální nabídky, platba pouze v hotovosti

Soukromý stri**ýz

Potřebuje vaše party trochu okořenit? Vyberte si jednoho z našich svalovců a přijedou za vámi kamkoli si jen budete přát! Na hotel, do soukromého salonku v baru, nebo rovnou k vám domů? Žádný problém!

  • Cena: od 3500 Kč
  • Délka vystoupení: 10-15 minut
  • Tematické kostýmy na výběr: Policista, Hasič, Voják, Men in Black, Magic Mike, Upír, Dělník

Rezervační formulář

Služby jsou rezervovány až po zaplacení plné částky za akci. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. V případě neuskutečnění části programu ze strany poskytovatele/ů je vrácena poměrná část peněz zpět klientovi. V případě zrušení ze strany klienta po 48h od zaplacení se peníze nevrací.

Hummer až 15 osob včetně vystupujícího. Lincoln až 8 osob včetně vystupujícího
Sdělte nám prosím další představy a informace, které máme vzít v potaz.